Wyszukiwarka naukowa EBSCO Discovery Service

Wyszukiwarka EDS daje możliwość przeszukania większości baz udostępnianych przez Bibliotekę Akademicką oraz katalogu Biblioteki.

Odnajdziesz publikacje na potrzebny Ci temat szybko, łatwo i w jednym miejscu. Ekran Wyszukiwania Podstawowego w wyszukiwarce EBSCO Discovery Service zapewnia dostęp poprzez jedno okienko wyszukiwawcze na platformie EBSCOhost do zasobów elektronicznych biblioteki. Na ekranie do wyszukiwania podstawowego możesz wyszukiwać według słów kluczowych, tytułu publikacji lub autora.

Wyszukiwarka jest dostępna na stronie głównej biblioteki.

Strefa B: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, zdrowie publiczne, turystyka, pedagogika, socjologia