Formularz zamawiania z innych bibliotek

Formularz przeznaczony jest dla pracowników i studentów PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, posiadających ważną kartę biblioteczną i służy do zamawiania materiałów bibliotecznych za pośrednictwem Wypożyczalni Międzybibliotecznej PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej z innych bibliotek krajowych. Wypełniony i wysłany formularz zostanie przyjęty i zrealizowany przez Wypożyczalnię Międzybiblioteczną Biblioteki PSW. W przypadku otrzymania z bibliotek krajowych płatnych reprodukcji dokumentów, np. odbitek kserograficznych, użytkownik zobowiązany jest pokryć wszystkie koszty.

Prosimy o wysłanie zapytania na email miedzybiblioteczna@pswbp.pl

Pobierz formularz