Dostęp testowy do bazy Central & Eastern European Academic Source

4 lutego 2021 - Aktualności
Dostęp testowy do bazy Central & Eastern European Academic Source

Informujemy, że w bazie Central & Eastern European Academic Source zindeksowane są dwa czasopisma Wydawnictwa PSW: Economic and Regional Studies/Studia Ekonomiczne i Regionalne oraz Rozprawy Społeczne/Social Dissertations.

Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) to baza danych zawierająca pełnotekstowe czasopisma naukowe publikowane w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Dostęp do zasobu z sieci Uczelni LINK
lub poprzez system HAN wchodząc w zakładkę E-bazy i wybierając WEJŚCIE DO BAZY EBSCO