Dostęp testowy do bazy CEIC

26 lutego 2019 - Aktualności
Dostęp testowy do bazy CEIC

Od 01 marca do 31 maja 2019 r. Biblioteka oferuje dostęp testowy do Bazy CEIC.

CEIC Data Manager to rozwiązanie on-linowe, które pozwala na łatwą nawigację zgrupowanych baz danych CEIC, celem stworzenia szybkich i wnikliwych analiz. Użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, wizualizacji, przetwarzania i pobierania danych.

Bazy danych CEIC Data oferują precyzyjne i aktualne dane makroekonomiczne, sektorowe, finansowo-bankowe i statystyczne wraz z archiwami sięgającymi roku 1946 obejmujące dane z całego świata. Dane te wykorzystywane są przez instytucje zarządzające aktywami, instytucje rządowe, organizacje akademickie i badawcze jak również firmy konsultingowe.

Dane zawarte w bazie CEIC pochodzą z głównych, lokalnych i regionalnych biur statystycznych oraz z głównych organizacji zajmujących się zbieraniem danych dotyczących przemysłu dla wszystkich krajów objętych ochroną.

Baza CEIC to:

– Ponad 5 milionów szeregów czasowych,
– 18 sektorów makroekonomicznych,
– 14 sektorów przemysłowych,
– Dane na poziomie regionu i miasta,
– Zasięg geograficzny obejmujący 195 krajów.

Przewodnik po Bazie CEICprzewodnik

Baza CEICwejście do bazy