Dostęp testowy do bazy Academic Research Source

25 września 2019 - Aktualności
Dostęp testowy do bazy Academic Research Source

Baza EBSCO Academic Research Source jest wiodącym źródłem badań naukowych i została zaprojektowana dla instytucji akademickich. Wspiera badania na wysokim szczeblu w kluczowych obszarach, udostępniając czasopisma, raporty, książki i inne.

Academic Research Source eBooks obejmuje bogaty wachlarz książek elektronicznych z różnych dziedzin o tematyce naukowej i stanowi solidne uzupełnienie każdego zbioru naukowego.

Baza EBSCO Academic Research Source eJournals umożliwia wyszukiwanie informacji naukowej w zbiorze ponad 5 000 czasopism pełnotekstowych o zasięgu międzynarodowym, w tym ponad 370 polskich. Tematyka bazy obejmuje między innymi: psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, pomoce w nauce języków, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych.

Dostęp do baz jest możliwy klikając poniższe linki, lub korzystając z wyszukiwarki EDS dostępnej na stronie głównej biblioteki: