Dostęp do bazy Academic Research Source

10 stycznia 2020 - Aktualności
Dostęp do bazy Academic Research Source

Baza EBSCO Academic Research Source jest wiodącym źródłem badań naukowych i została zaprojektowana dla instytucji akademickich. Wspiera badania na wysokim szczeblu w kluczowych obszarach, udostępniając czasopisma, raporty, książki i inne.

Tematyka bazy obejmuje między innymi: psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, pomoce w nauce języków, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych.

Wejście do baz jest możliwe poprzez linki poniżej:

Academic Research Source eBooks

Academic Research Source eJournals

Dostęp do bazy jest także możliwy poprzez platformę EbscoHost, dostępną na stronie biblioteki, w zakładce E-Bazy. Po wejściu w EbscoHost należy wybrać bazy Academic Research Source.